‏11 דברים שכדאי לדעת על ברוך אורן

לשוניות ראשיות

- לברוך ניסיון רחב בייסוד והובלת תהליכים קהילתיים הכוללים שיתוף במידע ובקבלת החלטות. בין היתר, הוביל קהילה של 678 מתנדבים, להפקה שיתופית של עצרת מחאה בת 40,000 איש.
- ברוך הוביל את איסופם של רבע מליון ש"ח תרומות למחאה החברתית של שנת 2011, באמצעות צוות של מאות מתנדבים שעברו במהלך העצרות עם בקבוקי פלסטיק וביקשו תרומה של מטבע... הוא לקח אחריות לניהול כספי המחאה, במטרה להביא לשקיפות ומנהל תקין בתוך מערכת מבוזרת של מעל 187 מאהלי מחאה ברחבי הארץ.
- ברוך היה שותף להפקת עצרות המחאה הגדולות ומראשוני המתיישבים במאהל המחאה החברתית בשדרות רוטשילד בת"א. בנימה מקומית, ברוך יזם והוביל את הפקת עצרת המחאה הגדולה בפרדס-חנה בשנה שעברה, והשנה הוביל את צוות "המיטה המעופפת", שקיים הפגנות מול ביתו של ביבי נתניהו בקיסריה, במחאה על הבזבזנות בהתנהלות בית ראש הממשלה.
- עמותת "שישה צבעים", אותה ייסד ומנהל עד היום, מפעילה מאות מתנדבים מהקהילה הגאה בערי הפריפריה בישראל. ברוך ייסד ושותף לניהול עמותות נוספות, ביניהן "המשמר החברתי" שמפקחת על פעילות הכנסת, "מחשבות של שלום" שעורכת הסכמי שלום ישראלי-פלסטיני בגובה הרחוב, ו"העמותה לדמוקרטיה מתקדמת" שנלחמת בקשרי ההון-שלטון-עיתונות בישראל.
- בין הספרים שחיבר: "שדה האוהלים -מסקנות מהמחאה החברתית", "תוכנית אסטרטגית לקהילה הגאה" ו"קורס מדריכים גאים". בימים אלו הוא שוקד על כתיבת ספרו הרביעי, "שדה האוהלים 2".
- ברוך סיים את חובות השמיעה לתואר שני בממשל ומדיניות ציבורית באוניברסיטת תל אביב. ברוך בוגר קורסים והשתלמויות בתחום הממשל המקומי והשינוי החברתי, ביניהם "מנהיגות מקומית בממשל המקומי", "פרסום ושיווק לארגוני שינוי חברתי".
- ברוך הוא מהנדס מחשבים בוגר הטכניון, ושירת בצבא קבע כראש צוות פיתוח תוכנה בחיל האויר בדרגת סרן. לפרנסתו הוא עוסק בפיתוח תוכנה בנושאים חברתיים: תוכנות לדמוקרטיה השתתפותית ומטבעות קהילתיים.
- במטרה לקדם חיים ברי-קיימא, ברוך ממעט לצרוך מוצרים מיד ראשונה ומוצרי מזון מן החי. מי הכביסה בבית שלו משמשים להשקיית העצים. ברוך הוא אחד המייסדים של הפאב-מסעדה הקואופרטיבי "הבר קיימא" בתל אביב.
- ברוך מתגורר ברחוב האלון בגבעת עדה, עם בן זוגו בנצי, ועם 3 חתולים.
- בעקבות מחנה קיץ בו הדריך בשנת 1993, התאהב ברוך ביער האלונים הקסום בגבעת עדה, והמגורים לצד היער הזה הם חלום ילדות שהתגשם.
- ברוך חובב מוזיקה ישראלית ומנגן על גיטרה, פסנתר ואקורדיאון (ומבטיח לנגן בפניכם במסיבת הניצחון).

(בהשראת "תל אביב יפו, עיר של אנשים" - חוברת שחולקה מטעם המטה של ניצן הורביץ לראשות עיריית תל אביב-יפו, ספטמבר 2013)

תגובות

הלוואי שיכולתי לחזור לפחות חלקית לאזור. היום אני גרה בצלפון ליד הנכדים

אני אשמח לבוא לשמוע את המוסיקה שהיא שפה בינלאומית........מתי תתקיים מסיבת הניצחון?

הלוואי ויצטרפו אליך רבים בארץ. מצב האוכל שאנו קונים מחפיר ועוד מעט לא ישאר מה לאכול...אלא אם אתה מגדל בעצמך

הוסף תגובה חדשה

Filtered HTML

  • Project issue numbers (ex. [#12345]) turn into links automatically.
  • Freelinking helps you easily create HTML links. Links take the form of [[indicator:target|Title]]. By default (no indicator): Link to a local node by title
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • תגיות HTML מותרות: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><span><h2>
  • <time /> is replaced with the current time.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.
CAPTCHA
השאלה הזו נועדה לבדוק האם את:ה אנושי:ת, וכדי לחסום תוכנות למילוי ספאם אוטומטי
Fill in the blank.